Slovenský raj a okolie

Chata  Milka -Slovenský raj

Chata sa nachádza v krásnom prostredí Slovenského raja - Košiarny Briežok.  Maximálna kapacita je 8 osôb. Je plne vybavená :  kuchynka, kúpeľňa , na prízemi izba pre 4 osoby, na poschodí 2 izby : 1 / 4 a 1 / 2 . Pri chate je plocha vyhradená na parkovanie , možnosť opekania, grilovania.
Chata je vhodná pre rodinu, či menšiu skupinku.
 

Penzión - Rittenberg

Penzión sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Spišská Nová Ves-RITTENBERG medzi mestom Spišská Nová Ves a Novoveskou Hutou neďaleko hranice národného parku Slovenský raj. V objekte sa nachádza 1 spoločenská miestnosť s TV pre 10 osôba spoločenská miestnosť s TV pre 50 osôb . Penzión má vlastný bar a jedáleň na stravovanie ubytovaných hostí. Parkovanie je bezplatné v blízkosti penziónu.

Ubytovacia kapacita : 40 - 50 osôb, zariadenie vhodné pre ubytovanie skupín, školských zájazdov : pri objednávke skupín ponúkame výhodnú cenu , pri školských skupinách pedag. dozor - grátis.

Chata Jaro 1 - Slovenský Raj

Chata sa nachádza v národnom parku Slovenský raj v turistickom stredisku Košiarny briežok. Popis objektu (8 lôžok):
- 1 samostatná izba s balkónom (1/4)
- 2 samostatné izby (2/2)
- spoločenská miestnosť s vybavenou kuchyňou (plynový sporák, mikrovlnka, chladnička), jedálenskou časťou, krbom a oddychovou miestnosťou s posedením a FTV
- sociálna miestnosť (umývadlo, sprcha, WC)
- miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží
- elektrické vykurovanie a teplovzdušné vykurovanie krbom
- celoročná prevádzka
Možnosť bezplatného parkovania áut pri chate a príjemného posedenia v zastrešenom prístrešku s grilom a krbom.

Chata Jaro 2- Slovenský Raj

Chata sa skladá z troch samostatných ubytovacích častí a nachádza sa v jednom z turistických stredísk Slovenského Raja v lokalite Košiarný Briežok. Popis:
- objekt je možné prenajať v celku alebo po častiach
- bezplatné parkovanie áut priamo pri objekte
- bezplatné pripojenie na internet
- požičiavanie bicyklov

Pre bližšie informácie nás kontaktuje.

Penzión - Ferčekovce

Tento malý penzión sa nachádza na okraji mesta Spišská Nová Ves na hraniciach národného parku Slovenský raj. V penzióne sú 4 izby, každá so samostatnou kúpelňou a WC, TV-SAT. V objekte sa nachádza parkovisko, veľká záhrada, kryté sedenie s ohniskom a grilom, stolnotenisové stoly, malá jedáleň. V izbe sú k dispozícii športovné potreby pre stolný tenis a badminton.


{besps}fercekovce{/besps}

Ubytovanie - Spišská Nová Ves

V objekte je k dispozícii 30 izieb 2 - 3 lôžkových s kúpeľnou a WC. Pri skupinách je možné objednať si polpenziu.

{besps}hotelovka{/besps}

Chata Katka - Teplička - Chatová Oblasť

Chata sa nachádza v tichom a peknom prostredí. Parkovanie je k dispozícii na pozemku a v garáži. V objekte je samostatný vchod a tri izby + obývacia izba s kozubom.

{besps}teplicka{/besps}

Chata Milan- Slovenský raj , Maša

Rekreačná chata sa nachádza v Národnom parku Slovenský raj v blízkosti obce Smižany a mesta Spišská Nová Ves. Veľkou prednosťou chaty je súkromie. Ubytovacie zariadenie pozostáva z troch samostatných objektov.
Prvý objekt je drevená chata, v ktorej je obývacia miestnosť s jedným lôžkom (1/1), televízor, trojposteľová spálňa (3/1), WC, sprchovací kút, ďalej kuchynský kút s kompletným kuchynským a jedálenským vybavením, chladničkou a elektrickou dvojplatničkou. Súčasťou je priestranná terasa s možnosťou stolovania.
Druhý objekt susedí s drevenou chatou, má samostatný vchod a pozostáva z kuchynského kúta s kompletným kuchynským a jedálenským vybavením, chladničkou a elektrickým varičom. V hygienickom zariadení je WC a sprchovací kút. V obývacej spálni pre štyri osoby (4/1) je televízor, k dispozícii je aj priestranná veranda so stolmi a lavicami.
Tretí objekt je samostatný domček s obytným podkrovím. Na prízemí je obytná hala s kuchynským kútom (chladnička, plynový sporák, teplá a studená voda, televízor) a hygienickým zariadením (sprcha, WC, umývadlo). V podkroví sú tri spálne (2/1, 3/1, 4/1).

V ubytovacom zariadení sa nachádza jedáleň. Prevádzka chaty je celoročná, vykurovanie je elektrické a je tu možnosť pobytu s izbovým psíkom.

{besps}milan{/besps}

Ubytovanie na súkromí -  Slovenský raj- Maša

Chata sa nachádza na okraji obce Smižany v národnom parku Slovenský raj. Ubytovanie pozostáva z murovanej chaty a samostatného domčeka.

1.Ubytovanie  :
A - samostatná izba - apartmán 1x4, FTV, vybavený kuchynský kút a jedálenský kút (elektrický sporák s elektrickou rúrou, chladnička, rýchlovarná kanvica) 
- sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC) 
B - samostatná izba - apartmán 1x2 + prístelka, FTV, vybavený kuchynský kút 
- jedálenský kút (jednoplatnička, chladnička, rýchlovarná kanvica) 
- sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC) 
- samostatný vchod 
C - 2 samostatné izby 1x4 1x2 na jednom poschodí, FTV + balkón 
- sociálne zariadenie + kuchyňa - spoločné s domácimi 
- pri spoločnom pobyte viacerých osôb sa môže použiť sociálne zariadenie a kuchyňu spoločne v apartmáne 
D - 3 samostatné izby 1x3 2x2 v suteréne 
- spoločné sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC) + kuchynský kút (plynový sporák, chladnička, rýchlovarná kanvica) + FTV

2.Ubytovanie v samostatnom domčeku:
- samostatná izba 1x4, FTV, vybavený kuchynský kút a jedálenský kút (plynový varič, chladnička, rýchlovarná kanvica) 
- sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC) 

Ubytovanie ďalej ponúka:
- miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží 
- bezplatné WiFi pripojenie na internet 
- bezplatné parkovanie áut v uzavretom dvore 
- záhradné sedenie s ohniskom a grilom 
- veľká trávnatá plocha 
- detské pieskovisko, hojdačka a basketbalový kôš

{besps}stefy{/besps}

Chata - Slovenský raj - Košiarny briežok

Táto malá útulná chata na nachádza v krásnom prostredí Slovenského raja. Jej súčasťou sú 3 izby, sociálne zariadenie a kuchynka. Na pozemku je k dispozícii záhradné posedenie a tiež možnosť parkovania. Kapacita chatky je 6 osôb.

{besps}kosbriezok{/besps}

Penzión - Teplička

Príjemné ubytovanie v kľudnom prostredí, neďaleko od Spišskej Novej Vsi a Slovenského raja. V penzióne sú dvoj-lôžkové izby s kúpeľňou a TV. Parkovanie je zdarma vo dvore.

{besps}lubica{/besps}

Chata - Slovenský Raj - Mlynky

Chata sa nachádza v obci Mlynky časť Havrania dolina v južnej časti národného parku Slovenský raj. Popis objektu:
V objekte a nachádza 6 plne vybavených štýlovo zariadených izieb. Izby majú k dispozícii vybavený kuchynský kút s posedením (elektrický varič, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička)
Spoločenská miestnosť pre 20 osôb s východom na terasu, krbom, biliardovým stolom, TV- SAT, posedením, barovým pultom, vybavenou kuchynskou časťou (elektrický sporák s rúrou, chladnička, mikrovlnka, kávovar, rýchlovarná kanvica, umývačka riadu)
Ďalej k dispozícii:
- terasa s posedením
- sauna za poplatok
- rybník s mólom a lavičkami
- vonkajší krb s posedením a grilom
- v zimných mesiacoch PRÍRODNÉ KLZISKO 35x12 m
Chata je na pozemku s rozsiahlou trávnatou plochou vhodnou na športové hry. K dispozícii je futbalová lopta, volejbalová lopta, badminton a spoločenské hry.

{besps}viktoria{/besps}