O nás

Vznik

Cestovná kancelária Abelo vznikla v Spišskej Novej Vsi začiatkom roku 2011. Vďaka viac než 15 ročných skúsenostiam v cestovnom ruchu a profesionálnemu prístupu ku klientom sa nám podarilo úspešne uchytiť na trhu a dokonca po prvom roku predaja získať ocenenie TOP predajca od CK Fifo.

Široká ponuka

V Našej cestovnej kancelárií ponúkame prakticky všetky typy zájazdov- pobytové, poznávacie, školské, či pútnické. Okrem zájazdov ponúkame i letenky, ubytovanie doma i vo svete, sprievodcovské služby a poistenie.

Garancia ceny

U nás nájdete identické ceny produktov (last minute, first minute...), ktoré predávame pre naše partnerské CK, poskytujeme rovnaké zľavy a benefity.

Spoľahlivosť

Všetky zájazdy, ktoré predávame sú plne poistené, taktiež je naša Cestovná kancelária zo zákona poistená proti insolventnosti. Spokojnosť klienta je u nás na prvom mieste, preto robíme všetko pre to, aby každý mohol bezpečne vycestovať a vrátiť sa zo zájazdu spokojný.

Silní partneri

Našimi partnermi sú iba renomované cestovné kancelárie, čo je zárukou kvality a pestrej ponuky. Vďaka širokej spolupráci si u nás môžete splniť prakticky akýkoľvek cestovateľský sen.

Seriózny prístup

Našim heslom je, že spokojný klient je tá najlepšia vizitka.

 

Ing. Zuzana Kóšová
Cestovná kancelária Abelo

Cestujte s nami s úsmevom.