Chorvátsko - Musulin

Musulin, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Drvenik, 23.6.2018, Bez stravy
Musulin
LM
Termín:
23.6.2018 – 30.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:60444208
148,50 € od 36 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Popis
Rýchly popis:
Pekne a účelne zariadené apartmány postavené v miernom svahu vhodné pre všetky vekové kategórie, najmä pre rodiny s deťmi.

Poloha:
v tzv. dolnom zálive „Donja Vala“ strediska Drvenik, v blízkosti penziónu Vila Mario, 150 m od pláže.

Apartmány:
apartmány pre 3 - 5 osôb sú moderne a účelne zariadené, pozostávajú z jednej (apartmán typ A, B) alebo dvoch spální (apartmán typ C pre 5 osôb) a z obývacej miestnosti s rozťahovacím lôžkom. Časť apartmánov je poschodových, pričom v spodnej časti sa nachádza obývacia miestnosť s rozťahovacím lôžkom, súčasťou tejto izby je kuchynský kút obsahujúci základné vybavenie na prípravu jedál, na poschodí sa nachádza spálňa s 2 - 3 lôžkami. Každý apartmán má chladničku, SAT TV, vlastné sociálne zariadenie, balkón a možnosť doobjednať 1 - 2 prístelky za príplatok. Možnosť klimatizácie za doplatok 5 Eur/deň.

Stravovanie:
bez stravy, možnosť doobjednať polpenziu v penzióne Vila Mario.

Pláž:
prekrásna štrková pláž obklopená zeleňou píniových stromov s možnosťou vodných športov (za poplatok).

Doprava:
autobusová, individuálna

V cene je zahrnuté:
7 x ubytovanie v apartmáne, TV, chladnička, služby delegáta. 

V cene nie je zahrnuté:
Doprava: LUX BUS 110 EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 75 EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania a za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 25 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 16 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 8 EUR/osoba/7 nocí. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 1,20 EUR/deň, poistenie opustenej domácnosti 1,20 EUR/deň. Ostatné doplatky: osoba na prístelke 130 EUR/7 nocí, 7x raňajky 55 EUR/osoba, 7x večera 80 EUR/osoba, 7x polpenzia 135 EUR/osoba,klimatizácia 5 EUR/deň.Nástupné miesta: BA, TT, NR, KE, PO - bez príplatku, KN, NZ, TO, PN, PE, NM, TN, HE, VT, MI - 8 EUR, BB, ZV, ZH, PD, MT, ZA, PB, DUB, LE, PP, SN - 11 EUR. Upozornenie: pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným dátumom nástupu na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu. POZOR: MIESTENKY NA VÝCHODNÚ TRASU NIE JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ.

Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


DRVENIK

Medzi najznámejšie turistické oblasti Chorvátska patrí odpradávna južná Dalmácia. 30 km od mestečka Makarska sa nachádza malebné stredisko Drvenik. Nájdete tu krásne štrkové pláže mierne sa zvažujúce do krištáľovo čistého mora. Nachádza sa tu malý prístav, z ktorého premáva trajekt na ostrov Hvar a Korčula, upravená promenáda s obchodíkmi, kaviarničkami a tavernami.Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK (bus)

MEDJUGORJE, KRAVICA (bus)

MOSTAR, KRAVICA (bus)

Ostrov KORČULA (loď)

FISH PICNIC (loď)

Ostrov BRAČ a HVAR (loď)

RAFTING na rieke CETINA

BIOKOVO (bus)Poznámka

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, služby delegáta.

Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 16 €/os./7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov8 €/os./7 nocí.

Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 €/os./deň alebo PLUS 3,30 €/os./deň.

Upozornenie: pri individuálnej doprave je nástup na ubytovanie vždy deň po uvedenom dátume a termín ukončenia pobytu vždy deň pred uvedeným dátumom.Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK