Chorvátsko - Apartmány Medena

Apartmány Medena, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Trogir, 23.6.2018, Bez stravy
Apartmány Medena
LM
Termín:
23.6.2018 – 30.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:60080345
126 € od 37,67 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Medena apartmány
Popis
Rýchly popis:

Areál klimatizovaných apartmánov postavený v miernom svahu v borovicovom lese v blízkosti turistického komplexu Medena, asi 2 km vzdialeného od dedinky Seget a 4 km od starobylého Trogiru zapísaného v zozname UNESCO.Poloha:
50 – 200 m od pláže v píniovom lesíku.

Ubytovanie:
komplex viliek má vlastnú centrálnu recepciu, trezor zdarma, aperitív bar, reštauráciu s terasou, zmenáreň, športoviská, nočný bar a malý supermarket. Bezplatné parkovanie priamo pri apartmánoch. Wi­Fi pripojenie na recepcii zdarma. Apartmány A/2+2 na prízemí s terasou majú dvojlôžkovú spálňu a obývaciu miestnosť s rozkladacím lôžkom (vhodný pre 2 deti do 12r. alebo 1 dospelú osobu) a kuchynským kútom s chladničkou, kúpeľňu (sprcha, WC), SAT TV, telefón a klimatizáciu v cene. Apartmány B/4+2 na poschodí s balkónom majú dve dvojlôžkové spálne a obývaciu miestnosť s rozkladacím lôžkom (pre 2 deti do 12r. alebo 1 dospelú osobu) a kuchynským kútom s chladničkou, kúpeľňu (sprcha, WC), SAT TV, telefón a klimatizáciu v cene.

Stravovanie:
bez stravy, možnosť doobjednať polpenziu (raňajky formou bufetu, večere výber z 3 menu) v reštaurácii apartmánového komplexu.

Pláž:
štrkovo – kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, upravené plochy na slnenie, slnečníky a ležadlá na pláži za poplatok.

Doprava:
autobusová, individuálna

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie, klimatizácia, TV, chladnička, parkovanie, služby delegáta.

V cene nie je zahrnuté:

KLIM BUS 100 EUR/osoba, palivový príplatok 5 EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania a za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 25 EUR/osoba. POZOR: MIESTENKY NIE JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ.Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


Historické mesto TROGIR uchváti nielen milovníkov kultúry, u-menia a architektúry. Trogirská riviéra je charakteristická bujnou vegetáciou, početnými ostrovčekmi, štrkovými plážami s okruhliakmi a ponúka aj bohaté športové vyžitie rôzneho druhu. Historické jadro mesta, zaradené do zoznamu UNESCO, sa nachádza na malom ostrovčeku medzi pevninou a ostrovom Čiovo, s ktorým je spojené zdvíhacím mostom. V borovicovom hájiku, asi 4 km od Trogiru, sa nachádza turistický komplex MEDENA.Fakultatívne výlety:

SPLIT - TROGIR - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP KORNATI - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

SLAPOVI KRKA, NP Vodopády rieky Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

DUBROVNIK - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

MEDJUGORJE - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta v Bosne a Hercegovine a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

OSTROVY HVAR A BRAČ - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.Poznámka

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, služby delegáta.

Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 16 €/os./7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov8 €/os./7 nocí.

Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 €/os./deň alebo PLUS 3,30 €/os./deň.

Upozornenie: pri individuálnej doprave je nástup na ubytovanie vždy deň po uvedenom dátume a termín ukončenia pobytu vždy deň pred uvedeným dátumom.Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK